Mobil Uygulama.

Profesyonel ve Yenilikçi Reklam Ajansı

Mobil Uygulama geliştirmeleri, müşterilerimizin istediği özellikler çerçevesinde uygulama marketlerinin(App Store, Google Play Store ve Huawei AppGalery) işleyişine uygun olarak, kalite ve kullanıcı deneyiminden ödün vermeden geliştirilen mobil yazılımları içermektedir.

Mobil uygulamalarımızı genel olarak ileri teknoloji yazılım geliştirme dili olan React Native ile gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin özel talebi olduğunda veya daha iyi sonuç vereceğini düşündüğümüz projelerde Java, Kotlin, Flutter gibi yazılım geliştirme teknolojileriyle de geliştirme yapmaktayız. Kullandığımız teknolojilerin en büyük artısı elbette yazılım altyapısının uzun ömürlü ve yüksek performansla çalışmasının yanı sıra ek özellik geliştirmelerine de müsait ve gelişimsel bir teknoloji olmasıdır. Geliştirdiğimiz mobil uygulamalar ek geliştirmeleri sorunsuz bir şekilde desteklemektedir. Mobil uygulama geliştirmelerimizi Apple, Android ve Huawei platformlarında yayınlayarak çoklu platform destekli bir çalışma yürütmekteyiz.

IOS Uygulama Geliştirme:
Ios uygulama geliştirme, Apple marka cihazların uygulamalarının barındırıldığı App Store platformuna uygun olarak yazılım geliştirmeyi içermektedir. App Store platformuna göre geliştirme yapılırken bu platform tarafından önerilen ve talep edilen yazılım geliştirme işleyişine uygun olarak yazılımlarımızı hayat geçiririz.

Android Uygulama Geliştirme:
Android uygulama geliştirme, Andorid işletim sistemi kullanan cihazların uygulamalarının barındırıldığı Google Play Store platformuna uygun olarak yazılım geliştirmeyi içermektedir. Google Play Store platformuna göre geliştirme yapılırken bu platform tarafından önerilen ve talep edilen yazılım geliştirme işleyişine uygun olarak yazılımlarımızı hayat geçiririz.

Her platformun geliştirme ve uygulama yükleme süreçleri farklı özellik ve istekleri içerdiğinden, sorunsuz bir geliştirme ve yayınlama süreci için tecrübeli bir ekip ile çalışmanız gerekecektir. Tüm bu süreçleri sayısız kez tecrübe etmiş ekibi ile her zaman size destek olacaktır.