Pazaryeri Yazılımı.

Profesyonel ve Yenilikçi Reklam Ajansı

Pazaryeri Yazılımı

Pazaryeri Yazılımı

E-ticaret kullanımının gitgide artmasıyla; internet girişimcilerinin sayısı da her geçen gün artış göstermeye devam ediyor.

Pazaryeri satış modelini istediği sektöre uyarlayan hemen her internet şirketi milyon dolarlık işlem hacimlerine kolayca ulaşabiliyor. Hal böyle olunca internet girişimcileri pazaryeri yazılımı ile kolaylıkla internet dünyasına giriş yapmayı istiyor.

Piyasada yüzlerce hazır pazaryeri altyapı yazılımı bulunuyor. Ancak bu yazılımlar hem içlerinde yüzlerce gereksiz özellik bulunduruyor, hem de yıllık olarak ödeme yaparak kullanılması gerekiyor. Bu sebeple her sene kira öder gibi belli bir ücreti pazaryeri yazılımına ödemek yerine, %100 lisansını elinizde bulunduracak bir altyapı ile yayına çıkmanız uzun vadede sizin için daha karlı olacaktır.

Kaktüs Creative Medya olarak hazır paket pazaryeri yazılımı yapmadığımızı belirtmek isteriz. Özel olarak geliştirdiğimiz yazılımlar ile pazaryeri yazılım üretebiliriz. Yapacağımız internet sitesi tamamen size özel olacaktır. Bize tek seferlik yazılım ödemesi yaparsınız ve internet sitesinin tüm hakları elinizde olur.

Bu sebeple bizden fiyat almadan pazaryeri girişiminde bulunmamanızı öneriyoruz.

Pazaryeri Yazılımı Yaptırmak İstiyorum

Pazaryeri yazılımı ihtiyaçlarınızda, Kaktüs Creative olarak uygun fiyatlı, kaliteli bir yazılım altyapısı sunacağımızı garanti ediyoruz. Sektörel güçlü referanslara sahip firmamız ile pazaryerinde güçlü ve kendinden emin bir şekilde giriş yapmanız için elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Farklarımız, Avantajlarımız

İşinize ve İhtiyaçlarınıza yönelik özel panel tasarımı
UX web sitesi ve mobil duyarlı çalışmalar
Kolay yönetilebilir ve Türkçe yönetim paneli
Çoklu dil desteği
Ücretsiz Google Business Doğrulama
Google Lighthouse’da üst düzey puanlamalar
Google PageSpeed Yüksek Performans
Geliştirilebilir, Modüler Altyapı Yazılımı

Kimler İçin Ürettik?