AKINSOFT Yazılım Çözümleri.

Muhasebe Çözümlerimiz ve Diğer Çözümlerimiz


AKINSOFT Yazılım Çözümleri Wolvox9

Wolvox9 ile Tanışın

Wolvox ailesi olarak, yıllardır işletmenizin büyümesine ve verimliliğini artırmasına katkı sağladık. Şimdi ise bir adım daha ileri gidiyor, gelişerek ve yenilenerek WOLVOX9 ile karşınıza çıkıyoruz! Bu yeni sürüm, işletmenizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için tasarlandı.

Muhasebe çözümlerimiz ile ön muhasebe ve genel muhasebe süreçlerinizi kusursuz bir şekilde takip edebilirsiniz.Mali müşavirlere özel çözümlerimiz ile mükellef kayıt ve bildirim işlemlerini pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

e-Dönüşüm hizmetleri, teknolojinin ilerlemesi ile her geçen gün dijitalleşen dünyada hayatımızın her alanında yerini almaya başladı. Bilgisayar ve internet kullanımının yaygınlaştırılması, online imza kullanımı, işlemlerin ortak bir ağ üzerinden gerçekleştirilmesi vb. işlemlerin artışı ile birlikte, Kamu kurumları ve özel sektör kuruluşları bu bilgi ve hız dünyasında tüm hizmetleri şeffaflaştırarak işlemlerini güvenilir bir şekilde yapabilme imkanına kavuşuyor. Kağıt, iş gücü ve zaman tasarrufu sağlayabiliyorlar. Daha önce büyük işletmeler ile sınırlı olan e-dönüşüm artık küçük işletmeleri de içine alan, genel bir dönüşüm sürecini ifade etmektedir. e-dönüşüm hizmetleri konusunda sizlere kısaca bilgi vermemiz gerekirse

E-Ticaret programımızı kullanarak ürünlerinizi internet üzerinden satışa çıkartın, en çok tercih edilen sanal pazarlara gönderin, farklı fiyatlandırma opsiyonları ile hem müşteri sayınızı hem de karlılığınızı artırın.

Hızlı satış yapan tüm firmaların kullanımına uygun şekilde üretilen, perakende gıda satışı yapan market ve süpermarketler, toptan gıda satışı yapan toptancılar için geliştirdiğimiz programımız ile satış işlemlerinizi ve muhasebe süreçlerinizi kolaylıkla yürütebilirsiniz.

Restoran yazılımımız kolay kullanıma olanak sağlayan ara yüzü ile telefon, tablet veya bilgisayar üzerinden sipariş alın. Dilerseniz restoran entegrasyonlarını kullanarak müşteri memnuniyetini maksimuma çıkartın.

Otel yazılımımızla ön muhasebe, büro, otel rezervasyonu işlemlerini pratik bir şekilde yaparak oteldeki tüm operasyonları kolayca yönetin. Dilerseniz online rezervasyon seçeneği ile müşteri potansiyelinizi arttırın.

Sahada satış yapan işletmeler için geliştirdiğimiz kapsamlı saha satış çözümlerimiz ile plasiyerleriniz teklif ve siparişleri pda’larına pratik bir şekilde kaydetsin. Müşterilerinizin sipariş, ödeme ve tahsilat işlemlerini hiç bir aksaklık olmadan kolayca takip edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman mobilden ve bilgisayar üzerinden işlemleri raporlayarak tüm mail durumunuzu raporlayın. Muhasebe süreçlerinizi sorun yaşamadan yönetin.

Farklarımız, Avantajlarımız

7/24 Teknik Destek
Profesyonel Hizmet
Tecrübeli ve Yazılım Uzman Ekibi
Geliştirilebilir, Modüler Altyapı Yazılımı
Özel Yazılım Geliştime Desteği
+90 (544) 236 76 47